Anasayfa Dünya'dan Haberler Sokak köpeği Sisu 5 kere üst üste Unicorn oyuncağını çaldı

Sokak köpeği Sisu 5 kere üst üste Unicorn oyuncağını çaldı

by makale makale
117 Görüntülenme

Amerika Birleşik Devletleri’nin North Carolina eyaletinde bir sokak köpeği olan Sisu, tek boynuzlu at (unicorn) oyuncağını çok sevdi. Susi North Carolina oyuncak mağazasından beş kez unicorn oyuncağını çaldı. Susi her seferinde yakalandı. Bir hayırsever oyuncağı satın alarak Sisu’ya hediye etti. Hikaye sosyal medyada yayınlanınca Sisu’yu bir aile sahiplendiği açıklandı.

ABD’de Sisu adlı bir sokak köpeği, oyuncak mağazasından 5 kez üst üste mor renkte olan bir unicorn oyuncağını alıp kaçtı. Oyuncak mağazası yetkilileri köpeği arayınca, Kuzey Carolina eyaletindeki Duplin County Barınağı, 1 yaşında olan Sisu’yu sokakta bularak merkeze yerleştirdi. Elbette Susi’nin sevdiği oyuncağı satın almayı ihmal edilmedi.

Sokak köpeği Sisu

Susi Yeni Ailesine Kavuştu

Daha sonra sahiplendirmek için bir Facebook ilanı açan hayvan barınağı görevlileri, ilana şunları ekledi; ‘’Mor renkli tek boynuzlu unicorn oyuncağını çalmak için sürekli oyuncakçıya girdiğinizde başınıza bu gelebilir: Sizi hırsızlıktan dolayı kilit altına almak isteyenlere hayvan kontrolü yetkilileri sizin için oyuncağı satın alır ve yanınıza getirir…’’ şeklinde bir yazı paylaştı. Facebook gönderisinden sonra Sisu, yeni bir ailesini buldu. Susi yeni evinde unicornu ile çok mutlu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder