Anasayfa Dünya'dan Haberler Mattel’in İkonik Barbie’si, Color Reveal İle Sürpriz Bir Kutudan Çıkarma Alanı İçin Oyun Oynuyor

Mattel’in İkonik Barbie’si, Color Reveal İle Sürpriz Bir Kutudan Çıkarma Alanı İçin Oyun Oynuyor

by oyuncakhaber
96 Görüntülenme

Mattel’in ikonik moda bebek markası Barbie, yeni bir  lansmanla moda bebek sektöründe 60 yılı aşkın yenilikçilik mirasını piyasada yepyeni bir bakış açısıyla kullanmak istiyor.

Color Reveal, yüz hatlarını, saç rengini ve eğlenceli bir baskısı olan bodysuit’i ortaya çıkarmak için bebeği suya daldırırken çocukların keyif aldıkları ve hayal gücünü teşvik eden temel trendlerden yararlanıyor. Ancak çocuklar, bebeğin görünümünü tamamlamak için peruklar, kıyafetler ve aksesuarlar keşfetmek için yedi sürpriz çantayı açmalılar.

Üstelik, ambalaj eğlencenin bir parçası olacak şekilde tasarlandı; Çocuklar, dış tabakayı çıkarmak için şeridi çekebilir ve dönüşüm anı için suyla doldurulabilen şeffaf bir tüp ortaya çıkarabilir.

Her serinin ambalajı farklı bir renkle gelir. Birinci seri için hayvan temalı pembe tüplerle başlayan yeni bir ambalaj rengiyle ve bahar için toplanacak on farklı oyuncak bebekle, ikinci seri için yemek temalı yeşil tüplerle gösteriliyor olacak.

Aralık başında ABD’de piyasaya sürülen seri, hemen çevrimiçi satışa sunuldu ve 26 Aralık’ta Birleşik Krallık’ta TV ve Catch Up aracılığıyla kitle farkındalığı, önemli dijital ücretli medya, müşteri pazarlaması ve dönüşüm dahil olmak üzere kapsamlı bir 360 pazarlama destek planıyla piyasaya sürüldü.

Mattel,  Noel’in hemen ardından bebekleri piyasaya sürmek için Barbie Color Reveal içeriğinde 750.000 görüntüleme elde eden İngiliz influencer kanallarını işe aldı.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder