Anasayfa Dünya'dan Haberler Louis Vuitton’un kazağı alay konusu oldu

Louis Vuitton’un kazağı alay konusu oldu

by oyuncakhaber
96 Görüntülenme

Dünyaca ünlü lüks giyim firması Louis Vuitton farklı bir tasarım ile  satışa çıkardığı yeni kazağı tüm Dünya’da gündem oldu. Üzerinde 14 adet örgü kuklanın bulunduğu bir erkek kazağı satışa çıkaran firma kazağın satış fiyatı ise 8 bin dolar (56 bin 500 lira) olarak belirledi. Kazak satışa çıkar çıkmaz sosyal medyada hızlı bir şekilde gündem olmayı başardı.

ACIMASIZ ELEŞTİRİLER

Kazak sosyal medyada gündem olurken bir kişi, poz veren manken için, “Neden bu kadar üzgün göründüğü anlaşılıyor” yorumunu yaptı.

MUPPETS İLE KIYASLANDI

Twitter’da müşteriler tarafından acımasızca alay edilen kazaktaki oyuncaklar, Muppets ve Susam Sokağı’ndaki karakterlerle karşılaştırıldı.

“EVDE YAPILABİLİR”

Bazıları kazağın ‘üç yaşındaki bir çocuğun’ giyeceği gibi göründüğünü iddia etti. Fiyatı inanılmaz kabul eden kimileri ise kazağa para vermeye gerek olmadığını, evde rahatça yapılabileceğini savundu.

Vogue Paris, ürünü Twitter’da paylaştıktan sonra, birçok kullanıcı ‘oyuncak ayılar ve emniyet pimleri’ kullanarak kolayca jumper yapabileceklerini iddia ederek ürünle dalga geçti.

Sanatçılar hayvanlar için kamera karşısına geçti

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder