Anasayfa Dünya'dan Haberler LEGO Group, Spinjitzu severlere yeni seri

LEGO Group, Spinjitzu severlere yeni seri

by oyuncakhaber
130 Görüntülenme

LEGO® NINJAGO®, 10.yılını yeni setler ve yeni setlere özel altın renkte minifigürler ile kutluyor!

Dünyanın pek çok yerinde yaşayan çocukların hayatına dokunan LEGO® NINJAGO®’nun yolculuğu 2011 yılında başladı. 10 yıl sonra bugün hala LEGO Grup, NINJAGO setleri ile çocuklara ilham vermeye devam ediyor ve onların destansı sahneleri tekrar inşa etmelerine destek oluyor.

Pek çok çocuğun beklentileri karşılama konusunda yoğun bir baskı hissettiği günümüzde NINJAGO®, onlara gerçek hayatta bir “Ninja olmayı” öğretti ve kapsayıcılık, arkadaşlık ve güven gibi değerler aşıladı. Böylece LEGO® NINJAGO® setleri ve LEGO® NINJAGO® Masters of Spinjitzu çizgi filmleri ile büyüyen birçok çocuk, geçtiğimiz 10 yılda Master Wu, Ninja Kai, Cole, Zane, Jay, Lloyd ve Nya’dan cesur ninja becerilerinin yanı sıra hayata dair değerli dersler de öğrendi.

10. Yıla Özel Yeni Setler

NINJAGO® temasının 10. yıldönümünü kutlayan LEGO® Group, 2021 yılı boyunca toplamda 23 farklı LEGO® NINJAGO® setini piyasaya sürecek. Bu setlerin içerisinde LEGACY ve yeni TV serileri ile bağlantılı olarak yeni setler yer alacak.

Bu yıl piyasaya sürülen setlerin en önemli özelliği 10. yıla özel olarak sınırlı sayıda üretilecek altın renkte Ninja minifigürleri içerecek olması. Böylece LEGO NINJAGO hayranları toplamda 7 farklı set ile 6 farklı Ninja ve Master Wu’nun altın renkteki minifigürlerini toplayabilecek.

Yılbaşı itibariyle satışa sunulan 8 LEGACY setine (4 ikonik LEGACY seti ve 4 LEGACY Epic Battle seti) ek olarak 2 farklı set daha Haziran ayında NINJAGO meraklıları ile buluşacak.

Bunlara ek olarak üç seviyeden oluşan ve NINJAGO®’ya gerçek bir övgü niteliği taşıyan özel LEGO® NINJAGO® City Gardens seti 1 Şubat itibariyle sadece LEGO Store mağazalarında ve online sitesinde satışa sunulacak.

Mart ve Haziran aylarında NINJAGO yeni tv içerikleri ile paralel olarak 9 farklı set ve 4 yaş üzeri için 3 farklı yeni set NINJAGO severler ile buluşacak.

LEGO® Hakkında

Oyuncak sektöründe 1932 yılından bu yana Dünya’nın önde gelen markaları arasında yer alan LEGO® Group, ülke genelinde daha fazla çocuğa ulaşmayı ve yüksek kaliteli, eğitici ve eğlendirici oyun deneyimini sunmayı hedeflemektedir. LEGO®, çocukların gelişimine önem vermenin yanı sıra sunduğu yaratıcı oyun ve öğrenme deneyimi sayesinde geleceğin mimarlarına ilham vermeyi ve onları eğlendirirken geliştirmeyi amaçlıyor. LEGO®, Dünya genelinde yaklaşık 18 bin çalışanı ile 140’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor.

Hibya Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder