Anasayfa Dünya'dan Haberler LEGO Firması, Modüler Binanın 15. yılını yeni LEGO® Butik Otel Seti ile Kutluyor

LEGO Firması, Modüler Binanın 15. yılını yeni LEGO® Butik Otel Seti ile Kutluyor

by makale makale
98 Görüntülenme

LEGO Firması, Modüler Binanın 15. yılını yeni LEGO® Butik Otel Seti ile Kutluyor

LEGO Firması, modüler bina koleksiyonuna en son eklenen LEGO® Boutique Hotel seti (10297) ile yeni ve lüks bir adres gösteriyor. Renkli ve ilginç, 3.066 parçalık yeni LEGO Boutique Hotel, hayranların geçmiş bir çağa geri adım atmasına yardım edecek karakter ve ayrıntılarla dolu.

2022’de LEGO modüler yapı koleksiyonu 15. yıl dönümünü kutluyor ve yeni set, LEGO Kitabevi, LEGO Meclis Meydanı ve LEGO Polis Karakolu’na katılan 17. LEGO seti. LEGO Boutique Hotel ayrıca Paskalya Yumurtaları ve birçoğu yapım talimatlarında açıklanan önceki 15 yıllık modüler yapı setlerine göndermelerle doludur; bu, hayranların inşa ederken gizli mücevherleri bularak heyecan verici bir zaman geçimesi demektir.

Her otel odası, farklı mobilya stillerini içinde bulundurur ve çeşitli yapım teknikleri gerektirir; sanat galerisi ise Kübist sanatına çeşitli övgüler sunar. Set ayrıca, koleksiyoncular için yeni bir modüler yapım deneyimi sağlayan sıra dışı LEGO geometrisi gerektiren benzersiz bir açılı şekle sahiptir.

LEGO Kıdemli Tasarımcısı Anderson Grubb, “LEGO Boutique Hotel üzerinde çalışmak ve koleksiyonun 15. yılını kutlamak için bunu tasarlama fırsatına sahip olmak gerçekten çok heyecanlıydı. Modüler bir bina tasarımına yaklaştığımızda, önceki setlerin bilincindeyiz ve bu nedenle koleksiyonu gerçekten tamamlayan yeni bir şey yaratmak amaçlarımızdan bir tanesi. Son tasarımdan, ilgi çekici yapım tekniklerinin çeşitliliğinden ve önceki Modüler binalara yapılan tüm selamlardan gerçekten çok mutluyum.”

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder