Anasayfa Dünya'dan Haberler LEGO Firması, LEGO Technic™ BMW M 1000 RR’yi Ortaya Koyuyor

LEGO Firması, LEGO Technic™ BMW M 1000 RR’yi Ortaya Koyuyor

by makale makale
97 Görüntülenme

LEGO Firması, LEGO Technic™ BMW M 1000 RR’yi Ortaya Koyuyor

 

LEGO® Technic™, LEGO Technic BMW M 1000 RR setinin ortaya çıkmasıyla nihai sokak ve pist şampiyonu motosikletini serbest bıraktı. Bu inanılmaz derecede ayrıntılı 1:5 ölçekli set, son derece hızlı, teknolojik olarak ileride BMW M 1000 RR motosikletin bir benzeridir.

Set, LEGO Technic ve BMW Motorrad arasındaki ortaklığın en son yapılan ürünü ve hayranlara, mirasla dolu ve motor sporları, mühendislik mükemmelliği ve ayrıntılara gösterilen ilgi ile eş anlamlı bir gıpta ile bakılan bir rozet olan ilk BMW ‘M’ motosikletine sahip olma imkânı veriyor.

LEGO Technic BMW M 1000 RR, tuğlada yeniden oluşturulan ve onu teknik olarak doğru ama aynı zamanda estetik açıdan önemli kılan birkaç temel özelliği vardır. Bunlar arasında yeni ve tamamen işlevsel üç vitesli şanzıman, ön ve arka süspansiyon, ön direksiyon, altın zincir, üç farklı ekran gösterge paneli seçeneği ve baskılı ön camı içinde bulundurmaktadır. Saf eğlence için tasarlanan sette ayrıca bir yarış standı ve ekran plakası bulunur.

Doğruluk tasarım detaylarında bitmiyor. 1.920 parçalık sürükleyici yapı, gerçek ürünün yapısını takip edecek şekilde oluşturuldu ve hayranlara BMW’nin kendi üretim süreçlerine dair bir ilham verdi.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder