Anasayfa Dünya'dan Haberler LEGO Firması, Çin’deki İkinci Ambalaj Mağazasını Duyurdu

LEGO Firması, Çin’deki İkinci Ambalaj Mağazasını Duyurdu

by makale makale
62 Görüntülenme

LEGO Firması, Çin’deki İkinci Ambalaj Mağazasını Duyurdu

Şangay, Çin Dünyanın en iyileri arasında yer alan oyun malzemeleri üreticilerinden biri olan LEGO Firması, bugün kentin merkezi bir bölümü olan Şanghay Halk Meydanı’nda yeni bir amiral gemisi mağazasının inşaatına başladığını açıkladı. Bu sonbaharda açılması düşünülen mağaza, grubun Çin’deki ikinci amiral gemisi mağazası olacak ve hem yerel aileler hem de dünyanın dört bir yanından gelen LEGO® meraklıları için yeni ve eğlenceli bir bölge olacak.

LEGO China Genel Müdürü Jacob Kragh şunları söyledi:

“Çin’de ikinci amiral dükkanımızı açmak, ülkeye uzun vadeli olan bağlılığımızı ve Çinli müşterilere yaratıcı LEGO oyun deneyimleri sunmaya olan bağlılığımızı yeniden kanıtlıyor. Her yaştan Çinli çocuklara, ebeveynlere ve LEGO hayranlarına LEGO markasıyla kaliteli etkileşimin keyfini çıkarmaları için daha fazla fırsat verirken, aynı zamanda yaratıcı yapımda ilk adımlarını atanlar için bile samimi ve ilham verici bir ortam oluşturacak.”

Halk Meydanı’ndaki Şanghay ShiMao Festival Kenti içinde iki kat üzerinde 585 metrekarelik bir bölümü kaplayan yeni amiral gemisi mağazası, eşsiz bir LEGO deneyimi sunacak- Çin’de başka örneği olmayan- her yaştan ziyaretçinin LEGO tuğlalarıyla yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde etkileşim kurmasını yol açacak.

LEGO Retail Kıdemli Başkan Yardımcısı Claus Flyger Pejstrup şunları söyledi:

“Şanghay’ın tam ortasında bir amiral mağazasının açılışı, Çin’deki LEGO Retail için önemli bir kilometre taşıdır. Halk meydanı, yerel topluluk için önemli bir tarihi anlamı olan, aynı zamanda dünyanın birçok yerinden birçok ziyaretçi için önemli bir çekim noktası olan benzersiz bir yerdir.

“Nihai hedefimiz Çin’deki ailelere alışverişin ötesinde kaliteli zaman geçirme fırsatı vermek ve bu sebeple misafirlerimize LEGO tuğlasıyla daha önce hiç görülmemiş yaratıcı ve eğlenceli şekillerde etkileşim kurmaları için yenilikçi oyun deneyimleri sunacağız. Asya’da ve ayrıca LEGO kişiselleştirme deneyimleri, konukları mağaza ziyaretlerinin benzer eşsiz bir hatırasını oluşturmasına ve satın almasına olanak tanıyor.”

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder