Anasayfa Dünya'dan Haberler LEGO Firması, China International Import Expo’da Yeni Oyun Deneyimlerini ve Ortaklıklarını Duyurdu

LEGO Firması, China International Import Expo’da Yeni Oyun Deneyimlerini ve Ortaklıklarını Duyurdu

by makale makale
81 Görüntülenme

LEGO Firması, China International Import Expo’da Yeni Oyun Deneyimlerini ve Ortaklıklarını Duyurdu

LEGO Firması, 4. Çin Uluslararası İthalat Fuarı’nda (CIIE) yedi yeni LEGO® setini açıkladı. Yeni setler, Çin kültürü ve geleneklerinden örnek alan üç ürünü ve popüler LEGO® Super Mario™ temasından dört yeni seti içinde bulunduruyor.

LEGO Firması Kıdemli Başkan Yardımcısı ve LEGO China Genel Müdürü Paul Huang, “Bu önemli fuarda oyunun gücünü ve çocukların yaratıcı direncini kutlarken CIIE’de rekor sayıda yeni ürünü ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Çin kültürlerinden ve geleneklerinden örnek alan setler ve ayrıca insanların LEGO yapım deneyimini yeniden hayal etmelerini sağlayan ürünler geliştiriyoruz. Ayrıca, yaratıcı problem çözmede usta olan çocukların yaratıcı potansiyellerini sergilemek ve oyun yoluyla temel yaşam becerilerini nasıl geliştirebileceklerini göstermek için CIIE’den faydalanacağız.”

Yeni setler şunları içinde bulundurur:

LEGO® Monkie Kid™ Galaktik Kâşif – Monkie Kid’in kahramanlardan oluşan ekibinin, ikonik uzay gemilerinde depolanan yeşil ateş çemberini korumak için iki Gölge Maymunla savaşan bir uzay yolculuğunu temel alıyor. Sette ayrıca uzay gemisinde bir fırlatma rampası ve ayrılabilir bir ay gezici bulunuyor. Mayıs 2020’de piyasaya sürülen LEGO Monkie Kid, LEGO Group’un bir Çin efsanesi olan Batı’ya Yolculuk’tan örnek alan ilk temasıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder