Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO DUPLO 10949 Town Çiftlik Hayvanı Bakımı

LEGO DUPLO 10949 Town Çiftlik Hayvanı Bakımı

by makale makale
18 Görüntülenme

Çok yönlü LEGO DUPLO 10949 Town Çiftlik Hayvanı Bakımı oyun seti, yeni yürümeye başlayan çocuklara yaratıcı oyunlar sunar ve 4 sevimli çiftlik hayvanının yardımıyla temel gelişim becerilerini teşvik eder. Yürümeye başlayan çocuk dostu hayvanlarla beceriler geliştirin. Ebeveynler ve küçük çocuklar, keyifli domuz, koyun, ördek ve kediyle sonsuz yaratıcı eğlencenin tadını çıkaracaklar. Bu 4 sevimli çiftlik hayvanı, okul öncesi çocukların alıp oynaması için mükemmeldir. Küçük hayvan severler, ahırı beslemek ve yatma vakti için hazırlamak gibi hayvan bakımı faaliyetlerini gerçekleştirirken, ince motor becerilerini ve sosyal ve duygusal farkındalıklarını geliştireceklerdir. LEGO DUPLO oyuncakları, açık uçlu eğlence, kendini ifade etme ve eğlenceli öğrenmeyi okul öncesi çocukların ellerine teslim ediyor. DUPLO oyun setleri ile ebeveynler ve küçük çocuklar, birlikte oynarken değerli gelişimsel kilometre taşlarını paylaşabilirler.

LEGO DUPLO 10949 Town Çiftlik Hayvanı Bakımı

Öne Çıkanlar

  • LEGO DUPLO 10949 Town Çiftlik Hayvanı Bakımı oyun setiyle küçük bir hayvan severin tadını çıkarın. Bu 4 sevimli çiftlik hayvanı, sonsuz uygulamalı yaratıcı oyunu ve öğrenme eğlencesini teşvik ediyor.
  • Bir domuz, koyun, ördek ve kedi figürü içerir, her biri güzel renklidir ve küçük çocukların alması ve oynaması için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca parçalarla yapılan bir ahır ve gerçekçi dokulu saman balyası içerir.
  • Çocuklar iyi motor becerileri geliştirir ve ahırı yatma vakti için besleme ve ahırı hazırlama gibi hayvan bakımı faaliyetlerini gerçekleştirirken sosyal ve duygusal anlayışlarını genişletir.
  • Bu keyifli ve dayanıklı oyun seti, tatiller, doğum günleri veya özel bir muameleyi hak ettikleri için günler için 2 yaş ve üstü için harika bir hediye olur.
  • Set 10 cm yükseklik, 9 cm genişlik ve 6 cm derinlik ölçüleri – oyun seti birçok farklı şekilde düzenlenebilir ve diğer LEGO DUPLO çiftlik oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder