Anasayfa Ürün İncelemeleri Lego Duplo 10941 Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni

Lego Duplo 10941 Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni

by makale makale
13 Görüntülenme

Hoş bir Lego Duplo 10941 Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni ile yürümeye başlayan bir çocuğun doğum gününü şık bir şekilde kutlayın. Gelişim aktiviteleriyle dolu ve en sevilen Disney karakterlerini içeren bu birinci sınıf oyun seti, okul öncesi çocukları sayılarla, yaratıcı yapılarla ve Disney büyüsüyle tanıştırmanın mükemmel bir yoludur! Yeni yürümeye başlayan çocuklar, Disney’in Mickey Fare, Minnie Fare ve Pluto’ya doğum günü trenini sürerken katılır, gemideki etkinliklerle oynamak ve öğrenmek için mola verirler. Bu renkli yapım seti, çocuklar treni bir araya getirip tuğlaları istifledikçe ince motor becerilerini geliştirir; vagonları dekore ederken yaratıcılığa ilham verir ve sevimli Disney karakterleriyle canlandırırken sosyal beceriler geliştiriyor. Tüm LEGO DUPLO Disney yapım setleri, yaratıcı özellikler ve ikonik karakterlerle ustalıkla tasarlanmıştır, böylece ebeveynler ve küçük çocuklar sonsuz oyun ve değerli gelişimsel kilometre taşlarını paylaşabilir.

Lego Duplo 10941 Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni

Öne Çıkanlar

  • Lego Duplo 10941 Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni, gelişim aktiviteleri, yaratıcı oyun olanakları ve Disney büyüsüyle dolu, okul öncesi çocuklar için birinci sınıf bir yapım oyun setidir.
  • İkonik Disney karakterleri Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Pluto, 3 bölümlü parçalarla yapılan tren, parçalarla yapılan mumlu doğum günü pastası, 5 adet istiflenebilir tuğla ve aksesuarlar içerir.
  • Çocuklar trenle oyun kurarken ve oynarken ince motor becerileri geliştirirler; sayıları tuğlaları üst üste yığarken tanımak ve Disney karakterleriyle canlandırırken sosyal ve duygusal farkındalık yaratın.
  • 2 yaş ve üstü için; Bu göze çarpan hediye, yürümeye başlayan çocukların doğum günlerini hatırlanması gereken bir kutlama haline getirecek.
  • Tren ölçüleri 15,5 cm yüksek, 35,5 cm uzunluk ve 13,5 cm genişliğindedir; Bu çok yönlü, yürümeye başlayan çocuk dostu inşaat oyuncağı, çok çeşitli eğlenceli şekillerde oynanabilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder