Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO CİTY 2021 OYUN SETLERİ

LEGO CİTY 2021 OYUN SETLERİ

by oyuncakhaber
60 Görüntülenme

 

LEGO City 2021 serileri yavaş yavaş piyasada satışa sürülmeye başlandı. Son olarak iki LEGO City yapım seti daha raflarda yerini alarak Lego severlerle buluşuyor. Bu setler 60305 kod numarası ile Araba Taşıyıcı ve 60306 kod numarası ile Alışveriş Caddesi olarak belirtiliyor.

 

60305 kod numaralı Araba Taşıyıcı turuncu renkli şık bir  spor araba taşıyan iki farklı seviyesi olan araba taşıma kamyonudur. Araba taşıyıcısı aynı zamanda üç arabayı taşıyabilecek kapasitede tasarlanmıştır. Bunlardan ikisi üst kademede diğer bir tanesi ise alt kademede yer alarak Lego City’de yanlış yere park eden ve trafiği engelleyen sürücülerin korkulu rüyası olmaya şimdiden başladı.

Bunun yanında 60306 kod numaralı Alışveriş Caddesi bir çalışma alanı, spor malzemeleri mağazası ve bir fırının bulunduğu canlı ve işlek bir caddeden oluşuyor. Şehirde sağlıklı yaşam kurallarına uyanların yoğun ilgi gösterdiği klasik bir spor mağazası da mevcut.  Spor mağazasının vitrininde mor renkli yeni bir bisiklet görünüyor. Aynı zamanda dükkânın dışında da farklı bir bisiklet konumlandırılmış. Sarı renkli bu bisikletin ön kısmına yerleştirilmiş bir çocuk taşıyıcısı bulunuyor.

Lego City yenilikleri devam edecek

Şehir merkezinde bulunan bu caddenin ışıklı caddenin karanlıkta parlayan iki sokak lambası da bulunuyor. Lego City oyun setlerinin bu çarpıcı modelinde her ihtimale karşı şehir servis onarım kamyonu caddenin bozulan ışıklarını tamir için hazır bekliyor.  Spor mağazasının yanında bulunan fırın ise nefis unlu mamulleri ile Lego City sakinlerine hizmet veriyor.

Bu iki set Lego City serisinin 2021 yılında piyasaya sürülecek diğer oyun setleri ile birlikte tamamlanarak Lego şehrini daha da zenginleştiriyor.  Önceki yıllara göre daha geniş bir odağa sahip olacak olan Lego City 20201 yılı itibari ile topluluk binalarını da içine alan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olacaktır. Lego City vatandaşları şimdi bir pizzacı, dojo, arsa bahçesi, araba yıkama ve paten parkı ile gelecek yeniliklere hazırlık yapıyorlar.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder