Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 76384 Harry Potter Hogwarts Anısı: Bitkibilim Dersi

LEGO 76384 Harry Potter Hogwarts Anısı: Bitkibilim Dersi

by makale makale
17 Görüntülenme

LEGO 76384 Harry Potter Hogwarts Anısı: Bitkibilim Dersi, tuğla seti bir oyun kitabının içerisinde yer alan bir sınıf oyun setidir. Çocuklar kapağı açtığında anında Profesör Sprout’un Hogwarts serasındaki Herboloji dersine girecektir. Bu her yere taşınabilir oyun setidir. Harry Potter filminde gördüğünüz tanıdık özellikler ile doludur. Bu büyüleyici Harry Potter oyun seti, koleksiyonunuzdaki diğer oyun setleri ile birleştirilebilirsiniz. Her açtığınızda farklı bir Hogwarts sınıf macerası ortaya çıkacaktır. Farklı renkler ve benzersiz bir tasarımla karşımıza çıkan oyun setinin tümü, çocukların keşfetmesi için 360 derecelik bir Hogwarts oyun alanı oluşturması için birbirine bağlanmaktadır. Bir Harry Potter meraklıları için eğlenceli bir hediye mi arıyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok LEGO Harry Potter oyun seti mevcuttur. Her biri çocukların hayal güçlerini büyüleyecek ve ilham  kaynağı oluşturacaktır.

LEGO 76384 Harry Potter Hogwarts Anısı: Bitkibilim Dersi

Öne Çıkanlar

  • LEGO 76384 Harry Potter Hogwarts Anısı: Bitkibilim Dersi, bir Herbology dersinin gerçekleştiğinde Hogwarts serasını ortaya çıkması oynanan bir oyun kitabıdır.
  • Cedric Diggory, Neville Longbottom ve Professor Sprout minifigürleri vardır. Ayrıca bir büyü kitabı, kova, altın musluklu sulama istasyonu, balkabağı yaması ve bir sera zemini vardır.
  • Çocuklar, Profesör Sprout’un Herboloji dersine girmek için kapağı kaldırıyorlar. Bahçecilik ekipmanları ve büyülü bitkiler ile pratik yapılıyor ve canavar Mandrake hakkında güvenlik uyarıları var.
  • 8 yaş ve üstü için idealdir. Harry Potter heyecanını ve eğlencesini deneyimlemek isteyen genç çocuklar için harika bir hediyedir
  • Bu sihirli Hogwarts Moment seti, 12 cm yükseklik, 8 cm genişlik ve 4 cm derinliktedir – al ve oynat taşınabilirliği için ideal bir boyuttur. Kitap rafında da havalı görünüyor

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder