Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 75283 Star Wars: Klon Savaşları Zırhlı Hücum Tankı (AAT)

LEGO 75283 Star Wars: Klon Savaşları Zırhlı Hücum Tankı (AAT)

by makale makale
223 Görüntülenme

Çocuklar bu LEGO 75283 Star Wars: Klon Savaşları Zırhlı Hücum Tankı (AAT) bina setiyle saatlerce süren epik savaş aksiyonunun tadını çıkarabilir. AAT, içinde Savaş Droidleri için boşluk bulunan kapakları açma, LEGO minifigürler, 2 yaylı atıcı ve yükselen bir topa sahip döner bir kule gibi eğlenceli ve yaratıcı oyuna ilham verecek çok sayıda gerçekçi ayrıntıya sahiptir. Bu aksiyon dolu sette 2 LEGO Star Wars minifigürü – Ahsoka Tano ve Ahsoka’nın Klon Süvari – AAT Driver Battle Droid ve Battle Droid LEGO figürleri ve rol oyununa ilham verecek çeşitli silahlar bulunur. Herhangi bir hayranın LEGO Star Wars koleksiyonunu geliştirmek için harika bir hediye fikri olan bu oyuncak yapım seti, tek başına veya grup oyunları için harika. LEGO Group, 1999’dan beri ikonik Star Wars yıldız savaşçılarının, araçlarının, konumlarının ve karakterlerinin tuğla yapımı versiyonlarını yaratıyor. Her yaştan hayranı heyecanlandıracak muhteşem set çeşitliliği ile son derece başarılı bir tema haline geldi.

LEGO 75283 Star Wars: Klon Savaşları Zırhlı Hücum Tankı (AAT)

Öne Çıkanlar

  • Çocuklar için bu harika Zırhlı Saldırı Tankı (AAT) LEGO yapım oyuncağıyla Star Wars: The Clone Wars’tan heyecan verici. Legion vs Battle Droid çatışmalarını yeniden yaratın.
  • Bu sette 2 LEGO Star Wars minifigürü – Ahsoka Tano ve Ahsoka’nın Klon Süvari – AAT Driver Battle Droid ve Battle Droid LEGO figürleri ve aksiyon hikayelerini canlandırmak için 2 Lightsaber dahil harika silahlar bulunur.
  • AAT yapım oyuncağı, 2 yaylı atıcı, yükselen topa sahip dönen bir kule, ayrıca Battle Droid’leri içeriye yerleştirmek için açılan ön ve taret kapakları dahil olmak üzere savaş oyununa ilham verecek birçok harika özelliğe sahiptir.
  • Bu 286 parçalı inşaat oyuncağı harika bir tatil hediyesi olur ve 7 yaşından büyük erkek ve kız çocukları için eğlenceli, ödüllendirici bir yapım görevi sunar; daha da yaratıcı eğlence için diğer LEGO Star Wars setleriyle mükemmel bir şekilde birleşiyor
  • AAT yapım oyuncağı 12cm yüksek, 21cm uzunluk ve 14cm genişliğindedir; Hayranlar ayrıca ekstra yaratıcı eğlence için LEGO Star Wars: The Skywalker Saga video oyununda araca komuta edebilirler.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder