Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 75280 Star Wars 501. Lejyon Klon Trooper

LEGO 75280 Star Wars 501. Lejyon Klon Trooper

by makale makale
231 Görüntülenme

Çocuklar için bu aksiyon dolu LEGO 75280 Star Wars 501. Lejyon Klon Trooper seti ile Legion Clone Troopers ve Separatist Army’s Battle Droids arasında destansı çatışmalar yaratın. Kullanılabilir AT-RT Walker ve BARC Speeder yapım modellerinin her biri otantik mavi ve beyaz 501. Legion renk şemalarına ve ayrıca savaş oyunları için mermi atıcılara sahiptir. Gençler unutulmaz Star Wars: Klon Savaşları sahnelerini 4 LEGO minifigürüyle yeniden tasarlayabilir: 3 501’inci Klon Süvari ve bir 501’inci Jet Trooper, ayrıca 2 Battle Droid LEGO aksiyon figürü. Hepsinin silahları var ve AT-RT, yaratıcı oyuna ilham verecek bir blaster ve elektrobinoküler eleman için bağlantı noktalarına sahip. 1999’dan beri LEGO Group, Star Wars evreninin ikonik yıldız araçlarını, gemilerini, konumlarını ve karakterleri yeniden yaratmaktadır. LEGO Star Wars, her yaştaki LEGO severler için eğlenceli bir hediye fikri oluşturabilir. Yapım oyun setleri ve parçalar ile yapılan ekran oyuncaklarıyla en başarılı oyun temasıdır.

LEGO 75280 Star Wars 501. Lejyon Klon Trooper

Öne Çıkanlar

  • AT-RT Walker ve BARC Speeder içeren bu LEGO 75280 Star Wars 501. Lejyon Klon Trooper seti ile çocuklar 501. Legion Clone Troopers olarak rol oynayabilir ve Star Wars: The Clone Wars’tan heyecan verici aksiyonu yeniden yaşayabilir.
  • Bu LEGO Star Wars yapım kiti, 4 LEGO minifigürü içerir: 3 yeni-2020 501’inci Klon Süvari ve bir 501’inci Jet Trooper, jetpack öğesi, artı 2 Savaş Droidi ve savaş silahları.
  • AT-RT Walker, bir mermi atıcıya, bir blaster için bağlantı noktasına ve elektrobinoküler parçalara sahiptir. BARC Speeder, yaratıcı oyunlarına ilham almak için 2 mermi atıcısı mevcuttur.
  • Bu 285 parçalı LEGO oyun seti, 7 yaş üstü erkek ve kız çocuklar için ideal bir hediyedir. 2 araç ayrıca LEGO Star Wars: The Skywalker Saga video oyununda sürülebilmektedir.
  • Sağlam ve kompakt LEGO Star Wars AT-RT Walker, 17 cm yükseklik, 9 cm uzunluk ve 8 cm genişliktedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder