Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 71735 NINJAGO Legacy Elementler Turnuvası

LEGO 71735 NINJAGO Legacy Elementler Turnuvası

by makale makale
17 Görüntülenme

Bu LEGO 71735 NINJAGO Legacy Elementler Turnuvası oyun setiyle çocukları LEGO NINJAGO TV dizisinin 4. sezonundan muhteşem savaşlar düzenleyin. Oldukça detaylı tapınakta bir savaş platformu, dönen bir silah platformu, bir dönen silah ve bir bıçak koleksiyonu var. 7 minifigüre sahip: ninjalar Kai, Jay ve Lloyd Legacy, Bolobo, Jacob ve Gravis öğelerinin ustaları ve kötü Eyezor, bu oyun seti çocuklara savaş ve eğitim tatbikatları yapmak için sonsuz seçenekler sunuyor. Lloyd Legacy, NINJAGO yapım setlerinin 10 yılını kutlayan özel bir altın koleksiyon figürüdür. LEGO NINJAGO savaş oyuncakları, çocukların ejderhalar, mekanikler ve tapınaklar dahil inanılmaz bir Ninja oyuncakları koleksiyonuyla oynarken hayati yaşam becerilerini öğrenebilecekleri ve kötü adamlarla savaşmak için kahramanlarıyla takım oluşturabilecekleri bir fantezi aksiyon dünyasına kaçmalarına olanak tanır.

LEGO 71735 NINJAGO Legacy Elementler Turnuvası

Öne Çıkanlar

  • LEGO 71735 NINJAGO Legacy Elementler Turnuvası seti, çocukların ninja becerilerini geliştirmeleri ve harika savaşlar yapmaları için son derece ayrıntılı ve etkileşimli bir tapınağa sahiptir.
  • Ninja oyuncak oyun seti 7 minifigürle doludur: ninjalar Jay, Kai ve Lloyd Legacy, Bolobo, Gravis ve Jacob öğelerinin ustası ve kötü Eyezor
  • Ninja tapınağında heyecan verici düellolar yapmak için bir savaş platformu, Ninja becerilerini geliştirmek için dönen bir silah platformu ve dönen bir silah ve ödül olarak verilecek bir bıçak koleksiyonu bulunur.
  • NINJAGO oyuncaklarının 10. yıl dönümünü kutlamak için küçük standa sahip altın bir Lloyd Legacy koleksiyon minifigürü dahildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder