Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60290 City Kaykay Parkı

LEGO 60290 City Kaykay Parkı

by makale makale
11 Görüntülenme

Bu LEGO 60290 City Kaykay Parkı oyuncağı, boru, rampa, tahterevalli ve öğütme rayı da dahil olmak üzere çocukların heyecan verici paten etkinlikleri sahnelemek için ihtiyaç duydukları her şeye sahiptir. Çocuklar, birlikte verilen Road Plate ile kendi şehirlerini yaratmak için bu oyun setini genişletebilirler. Ayrıca tekerlekli sandalyeli atlet, BMX sürücüsü ve kaykaycı minifigürleri ile sonsuz saatlerce kalabalık heyecan verici eğlence garanti etmektedir. Bu oyuncak yapım seti, takip etmesi kolay bir yapım kılavuzu ve akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Talimatlar PLUS ile birlikte gelir. Yakınlaştırma ve döndürme görüntüleme araçlarına sahip bu etkileşimli yapım kılavuzu, genç LEGO inşaatçıların usta inşaatçılar olmasına yardımcı olmaktadır. LEGO City oyun setleri, heyecan verici bir inşa ve oyna deneyimi sunar. Çocuklar, zengin özelliklere sahip binalarla gerçek hayatı eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde anlatan hikayeleri canlandırıyor.

LEGO 60290 City Kaykay Parkı

Öne Çıkanlar

  • Bu aksiyon dolu LEGO 60290 City Kaykay Parkı oyun seti çocukların yaratıcılığını yükseltir; 5 yaş ve üstü erkekler ve kızlar için mükemmel olan bu oyun, gerçek hayat senaryolarına dayanan açık uçlu oyunlara ilham verir.
  • Bu sette, bir LEGO yol plakası, bariyerler, bayraklar, rampalar, tahterevalli, ayrıca bir kamyon ve BMX sürücüsü, tekerlekli sandalyeli sporcu ve patenci minifigürleri dahil olmak üzere çocukların pop-up oyuncak paten parkı yapmak için ihtiyaç duydukları tüm çocuklar vardır.
  • Çocuklar havalı paten etkinliklerine ev sahipliği yapar ve kalabalık heyecan verici numaralar ve numaralar sergiler ve birlikte verilen Road Plate ile şehirlerini genişletmek için diğer Road Plate oyun setlerine bağlanabilirler.
  • Bu LEGO City Skate Park oyun seti, yaratıcı rol yapmayı seven çocuklar için harika bir doğum günü, tatil veya başka bir gün hediyesi olur.
  • Skate Park inşa edildiğinde 12 cm yükseklik, 19 cm genişlik ve 22 cm derinlik, kamyon ise 5 cm yükseklik, 11 cm uzunluğunda ve 4 cm genişliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder