Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60289 City Gösteri Jeti Taşıma Aracı

LEGO 60289 City Gösteri Jeti Taşıma Aracı

by makale makale
5 Görüntülenme

Bu LEGO 60289 City Gösteri Jeti Taşıma Aracı oyun setiyle, mafsallı bir taşıyıcı kamyon ve ayarlanabilir kuyruk kanatları ve renkli bir kokpiti olan havalı bir oyuncak jet uçağı içeren bu LEGO 60289 City Gösteri Jeti Taşıma Aracı oyun setiyle çocukların hayal güçlerini gönderin. Süpersonik rol yapma maceraları için pilot ve sürücü minifigürlerini ve bir dizi harika aksesuarı ekleyin. Bu LEGO City oyun seti, takip etmesi kolay bir yapım talimatlar ve kılavuz PLUS ile birlikte gelmektedir. Tabletler veya akıllı telefonlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulaması vardır ve bu etkileşimli yapım kılavuzu ile döndürme ve yakınlaştırma görüntüleme uygulamalarıyla çocuklara yapım sürecine adım adım yardımcı olmaktadır. Çocuklar harika araçlar ve makinelerle çevrili olarak büyüyorlar ve LEGO City Büyük Araçlar yapım setleriyle onları açık uçlu, yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle yakından keşfediyorlar.

LEGO 60289 City Gösteri Jeti Taşıma Aracı

Öne Çıkanlar

  • Havalı araçlar ve gökyüzüne doğru hayali bir rol oynayan eğlenceli karakterler içeren bu etkileyici LEGO 60289 City Gösteri Jeti Taşıma Aracı yapım setiyle günlük kahramanınızı şımartın.
  • Çocukların süper havalı jeti taşımak için bir römorku olan bir oyuncak mafsallı taşıyıcı, artı pilot ve sürücü minifigürleri ve eğlenceli aksesuarlar yaratmak için ihtiyaç duydukları her şey bu sette.
  • Bu etkileyici bina setinde, sürücü minifigürü için oturma yeri olan mafsallı bir taşıyıcı, ayrıca ayarlanabilir kuyruk kanatları ve renkli bir minifigür kokpiti olan harika bir jet bulunur.
  • 5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için harika bir tatil, doğum günü veya başka bir gün ziyafeti sunar
  • Yapıldığında, LEGO City Airshow Jet Transporter (uçakta jet ile) 8 cm yüksekliğinde, 34 cm uzunluğunda ve 17 cm genişliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder