Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60287 City Traktör

LEGO 60287 City Traktör

by makale makale
13 Görüntülenme

LEGO 60287 City Traktör oyun setiyle çocukların yaratıcılığını güçlendirin. Bu havalı traktör oyuncağı, büyük arka lastikler, devirme yükleyici kepçesi ve yükseltilebilir bir vinç dahil olmak üzere birçok gerçekçi özelliğe sahiptir. Çiftçi ve kız minifigürleri, bir tavşan figürü, 2 saman balyası ve bir sandık sebze ile eğlenceli çiftlik maceralarına hazır. Kutuda bu LEGO seti için uygulaması kolay yapım talimatlarını bulacaksınız. Veya çevrimiçi olarak atlayabilir ve akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO yapım talimatları ile uygulamanın bir parçası olan Talimatlar Plus indirebilirsiniz. İnanılmaz yakınlaştırma ve döndürme görüntüleme araçlarına sahip bu uygulama ile inşaat kılavuzu, gelişmekte olan inşaatçıların usta inşaatçılar olmasına yardımcı olur. LEGO City Büyük Araçlar oyun setleri, yaratıcı rol oyunlarına ilham veren eğlenceli karakterler ile birlikte gerçekçi araçlar ve makineler sunar. Çocuklar en sevdikleri ülkeyi keşfederler.

LEGO 60287 City Traktör

Öne Çıkanlar

  • LEGO City’nin heyecan verici dünyasına etkileyici bir giriş olan bu ikonik LEGO 60287 City Traktör oyun setiyle yaratıcılığın çekiş kazanmasına yardımcı olun; 5 yaş ve üstü kız ve erkek çocuklar için idealdir.
  • Bu set, çocukların çok sayıda gerçekçi özelliğe sahip havalı bir oyuncak traktör oluşturmak için ihtiyaç duydukları her şeye, ayrıca 2 saman balyasına, bir sandık sebzeye, çiftçi ve kız minifigürlerine ve bir tavşan figürüne sahiptir.
  • Bu LEGO 60287 City Traktör oyuncağının devasa arka lastikleri, devirme yükleyici kovası, yükseltilebilir vinç ve minifigür kabini vardır; çocuklar, eğlenceli oyun ve harika görüntüler için onu diğer LEGO oyuncak oyun setleriyle birleştirebilir.
  • LEGO City Büyük Araçlar traktör oyuncağı, 5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için harika bir Tatil, doğum günü veya başka bir gün sürprizi yapar
  • Traktör inşa edildiğinde 10 cm yüksekliğinde, 17 cm uzunluğunda ve 7 cm genişliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder