Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60285 City Spor Araba

LEGO 60285 City Spor Araba

by makale makale
27 Görüntülenme

Havalı arabalara tutku duyan çocuklar LEGO 60285 City Spor Araba bayılacak. Bu araç, aerodinamik gövde, üstü açık sürüş için çıkarılabilir bir tavan, ayarlanabilir bir arka rüzgarlık, yerden kavrayan lastiklere sahip sportif siyah jantlar ve minifigür sürücüsü için ayrıntılı bir kokpit gibi harika tasarım ayrıntılarıyla dolu. Sadece biraz hayal gücü ekleyin ve otoyola gidin! Kutuda bu LEGO City spor araba oyuncağı için yapım talimatlarını bulacaksınız. Ayrıca tabletler ve akıllı telefonlar için LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Talimatlar PLUS’ı kolayca indirebilirsiniz. Mükemmel görüntüleme ve yakınlaştırma araçlarına sahip bu etkileşimli yapım kılavuzu, LEGO inşaat edenleri hızla usta inşaatçılarına dönüştürür. Erkek çocuklar ve kız çocuklar için LEGO City Büyük Araçlar oyun setleri ile her türlü gerçekçi araçları keşfederek, inşa ederek ve oynarken çocukların fiziksel becerilerini ve güvenlerini geliştirirler.

LEGO 60285 City Spor Araba

Öne Çıkanlar

  • Yaratıcı rol yapma imkanı sağlayan etkileyici spor araba yapım seti, 5 yaş ve üstü çocuklar için LEGO City’nin heyecan verici dünyasıyla tanıştırma fırsatı sağlar.
  • Bu sette, sürücü minifigürü için direksiyon simidinin arkasında yer bulunan etkileyici LEGO 60285 City spor arabasını yaratmak için tüm çocukların ihtiyacı var.
  • Göz alıcı karoseri, ayarlanabilir bir arka oyuncak spoyleri, zemini kavrayan lastiklere sahip sportif siyah jantlar ve birlikte verilen minifigür sürücüsü için oturma yeri olan ayrıntılı renkli bir kokpit ile harika tasarımdır.
  • Bu LEGO 60285 City Spor Araba yapım seti, 5 yaş ve üzeri erkek çocuk ve kız çocuklar için harika bir doğum günü, tatil veya diğer günler için bir sürpriz yapmanıza olanak sağlar.
  • LEGO City spor araba tasarlandığında, 4 cm yükseklikte, 12 cm uzunlukta ve 5 cm genişliktedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder