Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60282 City İtfaiye Komuta Birimi

LEGO 60282 City İtfaiye Komuta Birimi

by makale makale
18 Görüntülenme

Bu heyecan verici LEGO 60282 City İtfaiye Komuta Birimi oyun seti, klasik bir itfaiye aracı içerir. Çocuklara ayrıca Bob, Feldman ve itfaiye robotu Toastie gibi su elementlerini vuran bir su topu da dahil olmak üzere bir dizi LEGO City TV karakteri de sahip olacak. Küçük kahramanınızı senaryoya karar verecekleri LEGO City Adventures TV dizisinin kalbine taşıyın! Bu LEGO City oyun seti için uygulaması kolay yapım talimatlarını kutuda bulacaksınız. Veya akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO yapım talimat uygulamasının bir parçası olan Talimatlar PLUS’ı indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirdiğinizde döndürme ve yakınlaştırma görüntüleme araçlarına sahip olacaksınız ve bu inşaat kılavuzu ile çocukları hızla inşaat ustasına dönüştürebilirsiniz! LEGO City oyun setleri, zengin özelliklere sahip binalar, gerçekçi araçlar ve gerçek hayat senaryolarına dayanan yaratıcı oyunlara ilham veren heyecan verici karakterlerle yaratıcılığın gelişebileceği bir eğlence dünyası sunar.

LEGO 60282 City İtfaiye Komuta Birimi

Öne Çıkanlar

  • Çocuklar, LEGO 60282 City İtfaiye Komuta Birimi oyun setiyle popüler LEGO City Adventures TV dizisindeki hikayeleri, gerçekçi araçlar ve TV şovundan eğlenceli karakterler ile oynayabilir.
  • Bu sette, işleyen havalı bir oyuncak itfaiye aracı, istiflenebilir LEGO alevleri olan bir bilim laboratuvarı ortamı ve LEGO City TV karakterleri itfaiyeci robotu Toastie, Bob ve Feldman var
  • Çocuklar, itfaiye merdivenini yükseltebilir, LEGO alevlerini söndürmek için itfaiye robotu Toastie’den su unsurları atabilir ve eğlenceli LEGO City TV karakterlerinin yer aldığı hikayeleri canlandırabilir.
  • Bu yüksek kaliteli oyun seti, LEGO City Adventures TV dizisi hayranları ve yaratıcı oyunu seven çocuklar için etkileyici bir tatil, doğum günü veya başka bir gün hediyesi sunar.
  • İtfaiye aracı inşa edildiğinde (merdiven hariç) 10 cm yüksekliğinde, 33 cm uzunluğunda ve 6 cm genişliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder