Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60280 City Merdivenli İtfaiye Kamyonu

LEGO 60280 City Merdivenli İtfaiye Kamyonu

by makale makale
8 Görüntülenme

Aksiyon oyuncaklarını seven çocuklar için bir ziyafet olan bu LEGO 60280 City Merdivenli İtfaiye Kamyonu oyun setinde, yükseltilebilir yangın söndürme merdiveni olan ikonik bir itfaiye aracı, ayrıca daha büyük alevler için bir su musluğu ve istiflenebilir LEGO alevleri bulunur! Dahil olan itfaiyeci ve LEGO City TV karakteri Freya McCloud minifigürlerini getirin ve sahne sonsuz LEGO City Adventures TV dizisi aksiyonu için hazır! Bu 4+ set, basit bir basılı yapı kılavuzu ve çocuklara yaratıcı yapılarına başlamaları için kısmen inşa edilmiş bir temel sağlayan bir başlangıç ​​parçaları içerir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar, geliştirmeyi gerçekten çocuk oyuncağı haline getiren etkileşimli bir inşaat rehberi olan Talimatlar PLUS’ı alırlar! LEGO City oyun setleri, zengin özelliklere sahip binalarla keyifli bir inşa ve oyna deneyimi sunar.

LEGO 60280

Öne Çıkanlar

  • İkonik bir itfaiye aracı oyuncağı ve popüler bir LEGO City Adventures TV dizisi karakteri içeren bu 4+ LEGO 60280 City Merdivenli İtfaiye Kamyonu oyun setiyle günlük bir kahramanı LEGO City’nin heyecanına şımartın.
  • Bu sette merdiven ve yangın söndürücü olan bir oyuncak itfaiye aracı, bir su musluğu ve istiflenebilir LEGO alevleri, ayrıca itfaiyeci ve LEGO City TV itfaiye şefi Freya McCloud minifigürleri bulunur.
  • Çocuklar yangın söndürme merdivenini kaldırabilir, itfaiye aletlerini kamyonun saklama bölmesine yerleştirebilir ve LEGO City Adventures TV dizisi itfaiye şefi Freya McCloud’un başrol oynadığı hikayeler yaratabilir.
  • 4 yaş ve üstü çocuklar için bir zevk olan bu itfaiyeci oyun seti, LEGO City hayranları ve rol yapma aksiyonu için mükemmel bir doğum günü, Tatil veya başka bir gün hediyesi olur.
  • İtfaiye merdivenli kamyon inşa edildiğinde, 9 cm yüksekliğinde, 16 cm uzunluğunda ve 7 cm genişliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder