Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 60276 City Mahkum Nakliye Aracı

LEGO 60276 City Mahkum Nakliye Aracı

by makale makale
153 Görüntülenme

Bu LEGO 60276 City Mahkum Nakliye Aracı oyuncağı, LEGO City Adventures TV dizisinden karakterlerle birlikte gelir. Çocuklar sahneleri yeniden canlandırabilir ve polis kahramanı Duke DeTain ile kötü şöhretli dolandırıcılar Snake Rattler ve Clara The Criminal’ın yer aldığı heyecan verici hikayelerini yaratabilirler. Jailbreak işlevine sahip bir mahkum taşıma kamyonu, dolandırıcıların güçlendirilmiş çekici kamyonu ve Duke’un havalı siyah motosikleti, patlayıcı aksiyon için sahneyi hazırladı. Bu eğlenceli polis oyuncağı, takip etmesi kolay bir inşaat kılavuzu ve genç LEGO inşaatçılarının usta inşaatçılar olmasına yardımcı olan yakınlaştırma ve döndürme görüntüleme araçlarına sahip etkileşimli bir bina kılavuzu olan Talimatlar PLUS ile birlikte gelir. Talimatlar Plus, akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır. LEGO City polis setleri, keyifli bir inşa ve oyna deneyimi sunar. Gerçekçi araçlar, ayrıntılı binalar ve eğlenceli karakterler, her yaştan çocuk için yaratıcı, açık uçlu bir rol oyununu teşvik eder.

LEGO 60276 City Mahkum Nakliye Aracı

Öne Çıkanlar

  • 5 yaşından büyük çocuklar, ikonik bir mahkum taşıyıcısı ve harika LEGO City Adventures TV dizisinden eğlenceli karakterler içeren bu çok modelli oyun setiyle kendi LEGO City TV aksiyonlarını yaratabilirler.
  • Bu sette, oyuncak tutuklu taşıyıcı, çekici kamyonu ve polis motosikleti yapmak için gereken tüm çocukların yanı sıra LEGO City TV’den Duke DeTain, Snake Rattler ve Clara The Criminal gibi 4 minifigür bulunur.
  • Çocuklar hapishane hücresini kamyondan bağımsız olarak patlatabilir, dolandırıcıların güçlendirilmiş çekici kamyonuna bağlayabilir ve havalı polis motosikletiyle kovalayabilir.
  • Bu aksiyon dolu LEGO 60276 City Mahkum Nakliye Aracı oyun seti, 5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için etkileyici bir tatil veya doğum günü hediyesi iyi bir seçenektir.
  • Yapıldığında, mahkum taşıyıcı, 8 cm yüksekliğinde, 13 cm uzunluğunda ve 6 cm genişliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder