Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 43189 Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları

LEGO 43189 Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları

by makale makale
147 Görüntülenme

Çocuklar, bu yaratıcı LEGO 43189 Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları setinde Disney’in Frozen 2’sinden sahneleri ve hikayeleri keşfedebilirler. Bu sette özelleştirilebilir bir açılış kitabı ve onu süslemek için bir çıkartma sayfası, ayrıca dijital ve basılı talimatlar bulunur. Çocuklar, LEGO yapım talimat uygulaması ile modelleri yakınlaştırabilir, görselleştirebilir ve döndürebilir. Kılavuz yapım süreci, daha genç inşaatçıların bile usta inşaatçılar gibi hissetmelerini sağlar! Çocuklar bu taşınabilir setle çok sayıda yaratıcı eğlenceler yaşarlar. Kendi başına oynanabilir veya diğer LEGO Disney setlerine eklenebilir ve hayal gücüne ilham veren özellikler ve oyun başlangıçları ile doludur. Bu yaratıcı LEGO Disney seti, çocukların Iduna ve Disney Elsa’nın 2 versiyonunun yanı sıra Olaf, Nokk ve Earth Giant LEGO figürlerinin de bulunduğu 3 mikro oyuncak bebek figürü ile hızlı bir şekilde oynamasını sağlıyor. Hikaye kitabı, harika bir çocuğun günlük oyun için hak ettiği harika bir hediyedir.

LEGO 43189 Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları

Öne Çıkanlar

  • Bu LEGO 43189 Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları setiyle heyecan verici film tabanlı rol oyunlarını veya yaratıcı eğlenceyi harekete geçirin. Oyun kitabı açarak başlar
  • Bu havalı set, 2 taraflı orta yapılı bir açılış kitabına, serbest biçimli çıkartmalara ve yaratıcı eğlence için bol miktarda oyun başlatıcısına sahiptir.
  • Disney’den Elsa, Olaf, Earth Giant, Nokk ve Iduna gibi bu sevilen mikro karakterler, bu parçalarla yapılan oyuncakta veya yeni hikayeler ve eğlence için diğer setlerle birlikte maceraya hazır.
  • Kitap, her çocuğu harika bir günlük, tatil veya 5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için doğum günü hediyesi olarak heyecanlandıracak eksiksiz bir mikro dünyaya açılıyor.
  • Taşınabilir maceralar 23 cm genişliğinde, 12 cm derinliğinde ve 8 cm yüksekliğinde açık kitap ile bu set yeni maceralar için yeterince büyük veya uzun süre paketlenebilir hareket eğlencesi.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder