Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 41448 Friends Heartlake City Sineması

LEGO 41448 Friends Heartlake City Sineması

by makale makale
12 Görüntülenme

LEGO 41448 Friends Heartlake City Sineması bir film galasına katılmayı hayal eden çocuklara kırmızı halıda bir oyun deneyimi yaşatın. Çocuklara yönelik bu hediye, VIP alanı, patlamış mısır büfesi ve sulu bardaklar gibi otantik detaylarla dolu art dekor tarzı bir sinemaya sahiptir. Sevilen hayranlar için imzalamaya hazır bir yıldızla birlikte geliyor. Bir oyuncağın içindeki her şey, bir çocuğun onları filmlerde görkemli bir geceye taşımak için ihtiyaç duyduğu şeydir. Model menteşelidir, böylece çocuklar onu en muhteşem 5 arkadaşına özel koltukları olan bir VIP görüntüleme odasını ortaya çıkarmak için açabilirler. Çocuklar için LEGO 41448 Friends Heartlake City Sineması doğum günü hediyeleri, gerçek hayattan ayrıntılar ve ilişkilendirilebilir karakterlerle birlikte gelir.

LEGO 41448 Friends Heartlake City Sineması

Ürün Özellikleri

  • LEGO 41448 Friends Heartlake City Sineması ile sinema çılgın bir çocuğu büyüleyin. Kırmızı halı ve göz alıcı bir LEGO Friends film yıldızı ile bu vintage tarzı sinemada birinci sınıf gece!
  • Bu menteşeli oyuncak oyun setinin bir tarafında bilet masası ve kırmızı halı alanı bulunur ve bir gösterim odası, tuvalet ve patlamış mısır büfesi oluşturacak şekilde açılır. LEGO Friends Andrea ve diğer 2 mini bebek dahildir.
  • Çocuklar süper hayran Andrea veya film yıldızı Amelia’yı canlandırabilir ya da bilet ve patlamış mısır satıyormuş gibi yapabilirler. Film delisi çocuklar, prömiyeri izleyen bir VIP olduklarını veya oyuncak projektörü çalıştırdıklarını hayal edebilirler.
  • Heartlake City sineması, çocukların bir cep telefonunu ekrana dayayarak mini bebekler için kendi filmlerini göstermelerini sağlar ve bu da bir tableti desteklemek için döner
  • Tüm LEGO Friends setlerinde olduğu gibi, bu model de aksiyonu canlandırmak için harika aksesuarlarla doludur – bu sette biletler, kağıt ve kalem, patlamış mısır, sulu bardaklar ve nakit faturalar bulunur

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder