Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 41443 Friends Olivia’nın Elektrikli Arabası

LEGO 41443 Friends Olivia’nın Elektrikli Arabası

by makale makale
13 Görüntülenme

Gezegenle ilgilenmeyi seven çocuklar, LEGO 41443 Friends Olivia’nın Elektrikli Arabası bayılacak. Kırsal kesime gitmeyi hayal ederken, yol gezisi rolünün tadını çıkarmalarına izin verin. Bu set, araçları seven ve aynı zamanda gezegeni de önemseyen çocukların saatlerce açık yol macerasına atılmalarına olanak tanır. Renkli elektrikli araba oyuncağı Mia ve Olivia olmak üzere 2 mini bebeğe uyuyor ve arka koltukta köpek yavrusu Elliot için yer var. Sette oyuncak rüzgar türbini ve güneş paneli ile yeşil temayı sürdüren bir şarj istasyonu bulunuyor. Çocuklar daha sonra pit stoplarından havada sıfır emisyon bırakarak çıkabilir! Küçük inşaatçıları LEGO Friends dünyasına tanıtın, burada dünyayı daha şefkatli ve temiz temiz bir yer haline getirmeyi öğrenecek ve tanınabilir karakterlerle tanışın. Çocuklar bu oyuncağı evde sahip oldukları diğer LEGO yapıları ile birleştirebilirler.

LEGO 41443 Friends Olivia'nın Elektrikli Arabası

Öne Çıkanlar

  • LEGO 41443 Friends Olivia’nın Elektrikli Arabası, araçları ve çevreyi seven çocuklar için harika bir oyun setidir. Parçalarla yapılan oyuncak araba, yaratıcı hikaye anlatımını ve açık uçlu maceraları ateşliyor!
  • Bu LEGO Friends oyun setinde 2 mini bebek ve bir köpek yavrusu figürü ile parçalarla yapılan bir araba bulunur. Aynı zamanda oyuncak rüzgar türbini içeren bir şarj istasyonu ve bir piknik yeri bulunmaktadır.
  • Elektrikli oyuncak arabanın tekerlekleri dönerek çocukların arabayı sürebilmesini sağlar. Şarj istasyonuna bir hortumla bağlanır ve çocuklar elektrik üretmek için türbin yelkenlerini döndürebilir
  • Daha yeşil ve modern bir yaşam tarzına olan tutkularını isteyen araba erkek ve kızları memnun eder. 6 yaş ve üstü çocuklar için ideal bir doğum günü veya özel günler için yaratıcı bir hediyedir.
  • Araba, 6 cm yüksekliğinde ve 11 cm uzunluğundadır. Rüzgar türbini, 13 cm yüksekliğinde, 9 cm genişliğinde ve 6 cm derinliğindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder