Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 41439 Friends Kedi Kuaförü Arabası

LEGO 41439 Friends Kedi Kuaförü Arabası

by makale makale
55 Görüntülenme

LEGO 41439 Friends Kedi Kuaförü Arabası ile çocukların hayvanlara bakarken bina becerilerini geliştirmelerine yardımcı olun. Bu basit setle çocuklar, oyuncak araçlarında süslenmesi gereken kedileri alıp şımartmak için salonlarına geri götürürken LEGO Friends Emma ve Mia’ya katılabilirler. 4+ set, çocukların harika bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlamak için ilgi çekici ayrıntılarla doludur. Her bir parça, çocukların oyunu hızlı bir şekilde başlatmak için hızlı bir şekilde inşa edebilecekleri eksiksiz bir model ve karakter içerir! Ayrıca, çocuklara kısmen inşa edilmiş bir temel sağlayan bir Başlangıç Tuğlası ile birlikte gelir. 4+ set, yetişkinlerin bina eğlencesini çocuklarla paylaşmaları için mükemmel bir yoldur. Başlamak kolaydır – basılı bir kılavuzun yanı sıra, bu set Talimatlar PLUS ile birlikte gelir. LEGO Yapım Talimatları uygulamasında mevcut olup, çocukların inşa sürecini anlamalarına yardımcı olmak için yakınlaştırma, hayalet ve döndürme araçları içerir. Ayrıca ilerlemelerini kaydetmelerine ve böylece istedikleri zaman yapıya geri dönmelerine olanak tanır.

LEGO 41439 Friends Kedi Kuaförü Arabası

Öne Çıkanlar

  • En LEGO 41439 Friends Kedi Kuaförü Arabası, kedi tarzı bir arabada kedi toplamayı ve onları bir salonda baştan yaratmayı hayal ederek eğlenirken çocukları bloklardan ve inşaattan çıkarır.
  • Çocuklar için bu kompakt kedi oyuncağı, LEGO Friends Emma ve Mia’nın yanı sıra sınırsız rol yapma eğlencesi için kedi ve kedi oyuncakları içerir. Bir Başlangıç Tuğlası binayı çalıştırır, böylece oynamak için daha fazla zamanınız olur!
  • Tüm LEGO Friends setleri gibi, bu oyuncak da kedi bisküvisi ve yavru kedi besleme şişesi gibi sevimli aksesuarlarla doludur.
  • 4 yaşından büyük bir erkek veya kız çocuğu için bir ziyafeti hak eden uygun bir doğum günü hediyesi. Sıkı çalışmayı saatlerce eğlendiren ve inşaat becerilerini öğreten yaratıcı bir günlük hediye ile ödüllendirin.
  • Araba 10 cm genişliğinde ve salon 6 cm genişliğindedir. Tüm LEGO tuğlalarıyla uyumlu olduğu için, çocukların inşaat güveni arttıkça genişletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder