Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 31118 Creator 3’ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi

LEGO 31118 Creator 3’ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi

by makale makale
16 Görüntülenme

Plajda bir gün geçirin ve yüksek dalgalarda sörf yapın! Okyanusa atlamadan önce sörf tahtası alabileceğiniz Surfer sahil evinde rahatlayın. Bu sette arkadaş canlısı bir yunus ve deniz kaplumbağaları sizinle yüzüyor. Sahil evini, yelken gezisine çıkıp vatoz ile dalabileceğiniz bir deniz fenerine veya güzel bir havuz evine dönüştürebilirsiniz. Bu harika 3’ü 1 arada setle karar verin!

Çocuklar, bu muhteşem LEGO 31118 Creator 3’ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi ile deniz canlılarıyla sörf yapmak ve yüzmek için plajda bir gün geçirebilir. Heyecan verici hikayeler için tüm malzemeler yerinde: kolay erişim için açılan 2 katlı menteşeli bir sahil evi, 2 minifigür ve parçalarla yapılan 3 LEGO yapım parçası deniz canlıları, bir yunus, deniz kaplumbağası ve yavru deniz kaplumbağası vardır. Bu LEGO Creator 3’ü 1 arada setle 3 farklı eğlenceli modelle çocukları şaşırtın. Surfer sahil evini inşa edebilir ve ardından onu bir deniz feneri, havuz evi olarak yeniden inşa edebilir veya tuğlalar ve parçalarla tamamen farklı bir şey yaratabilirler. Hayal gücünü harekete geçirin LEGO Creator 3’ü 1 arada yapım setleriyle çocuklar her sette 3 yapım seçeneğine sahip olur! Tüm modeller, istedikleri sıklıkta parçalara ayrılabilir ve yeni bir şeye dönüştürülebilir. Hayvanlar, arabalar ve ağaç evler dahil çok çeşitli 3’ü 1 arada setler arasından seçim yapın.

LEGO 31118 Creator 3’ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi

Ürün Özellikleri

  • Çocuklar, LEGO 31118 Creator 3’ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi yapım setiyle saatlerce eğlenebilir. Set, 1’de 3 model içerir: sörf kulübesi, deniz feneri ve havuz evi.
  • Bu LEGO oyuncak seti, çocukların eğlenceli plaj maceralarını oynaması için erkek ve kadın minifigürlerini içerir.
  • Sörf kulübesi, çocukların farklı oyun seçenekleri için onları katlayabilmeleri için menteşeli 2 kattan oluşuyor ve parçalarla yapılan 3 deniz canlısı – bir yunus, deniz kaplumbağası ve yavru deniz kaplumbağası mevcuttur.
  • Oyuncak deniz fenerinde küçük bir tekne ve manta vatozu, 2 katlı havuz evinde sörf tahtaları ve parçalarla yapılan bir havuz bulunmaktadır.
  • Bu 564 parçalı LEGO Creator 3’ü 1 arada oyuncak seti, 8 yaş ve üstü LEGO hayranları için heyecan verici bir yapım mücadelesi sunar ve harika bir doğum günü veya tatil hediyesi olur.
  • LEGO Sahil Evi 19 cm yükseklik, 17 cm genişlik ve 15 cm derinliktedir – odanızda oynamak veya gururla sergilemek için ideal boyutlardır.
  • LEGO Creator 3’ü 1 arada setlerle çocuklar, her kutuda 3 farklı yapım seçeneğiyle yaratıcı oyun ve aksiyon dolu hikaye anlatımı deneyimleyebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder