Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 31114 Creator 3’ü 1 Arada Süper Motosiklet

LEGO 31114 Creator 3’ü 1 Arada Süper Motosiklet

by makale makale
15 Görüntülenme

Bu harika hızlı motosikletle yarışmaya hazırlanın! Çalışan süspansiyonu test edin, motorun kükremesine izin verin ve yarış pistini patlatın! Tekrar inin ve daha fazla yarış eğlencesi için hızlı bir motosiklet, tamamen yeni bir şey bulmak için fütüristik bir hoverbike dönüştürün. Bu havalı 3’ü 1 arada setle sonsuz heyecan verici yarışların keyfini çıkarın.

Etkileyici LEGO 31114 Creator 3’ü 1 Arada Süper Motosiklet seti ile çocuklara aksiyon dolu saatler yaşatın. Hareketli tekerleği, çalışma süspansiyonu ve ayaklığı olan bu modern oyuncak motosiklet her türlü yarışı yapabilirler. Çocuklar, bu LEGO Creator 3’ü 1 arada seti ile 3 farklı oyun deneyimi yaşarlar. Superbike’ı yapıp daha sonra onu bir kickstand, fütüristik bir hoverbike veya kendilerinin ürettikleri tamamen yeni bir şeyle klasik bir motosiklet haline getirebilirler. LEGO Creator 3’ü 1 arada setler, her kutuda 3 olasılıkla bir bina ve oyun dünyası sunuyor! LEGO inşaatçıları, istedikleri gibi inşa edebilir ve yeniden inşa edebilir.

LEGO 31114 Creator 3'ü 1 Arada Süper Motosiklet

Ürün Özellikleri

  • LEGO 31114 Creator 3’ü 1 Arada Süper Motosiklet seti, 3’ü 1 arada modelle sonsuz yaratıcı yapım eğlencesine ilham veriyor: modern bir süper motosiklet, klasik bir motosiklet ve fütüristik bir hoverbike.
  • Hayal gücü yüksek çocukların her türlü heyecan verici maceraları vardır. Modern veya klasik bir LEGO motorla yarış pistinde süper hızlı yarışları yeniden canlandırabilir.
  • Bu oyuncak motosiklet seti, oyuncak motosikletleri ve yaratıcı yapıları seven 8 yaş ve üstü çocuklar için ideal bir hediyedir.
  • Hızlı motosiklet, 11cm yükseklik, 19cm uzunluk ve 6cm genişliktedir – evde oynamak veya bir erkek veya kız arkadaşa götürmek için ideal boyuttur.
  • Süper motosikletin hareketli bir gidonu, çalışma süspansiyonu ve bir standı vardır. Klasik motorun ayrıca bir standı vardır, böylece çocuklar onu odalarına gururla yerleştirebilirler.
  • Bu etkileyici set, çocuklara inşa etme becerilerini geliştirmeleri ve daha fazla eğlence için tek tek veya diğer LEGO oyuncak setleriyle kombinasyon halinde oynayabilecekleri araçlar inşa etmeleri için 3 farklı yol sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder