Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 31113 Creator 3’ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı

LEGO 31113 Creator 3’ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı

by makale makale
11 Görüntülenme

LEGO 31113 Creator 3’ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı yapım oyuncağıyla genç inşaatçıları heyecan verici yarış maceraları bekliyor. Bir rampadan indirilebilen ve çocukların yarış aksiyonunun keyfini çıkarmasına olanak tanıyan 2 hızlı arabayı taşıyan sökülebilir römorklu bir kamyona sahiptir. Bu LEGO Creator 3’ü 1 arada yapım setinde inşa etmek ve oynamak için 3 farklı etkileyici model var. Çocuklar, 2 yarış arabası ile bir kamyon ve treyler oluşturabilir, ardından onu bir oyuncak vinç kamyonu ve bir mini römorkör haline getirebilir. Veya tamamen yeni bir şey inşa etmek için 328 parçayı kullanabilirler. LEGO Creator 3’ü 1 arada bina oyuncakları, her kutuda yaratabileceğiniz 3 farklı model ile sonsuz olasılıklı dünyasının kapılarını aralıyor! LEGO üreticileri, kendilerine sunulan tüm heyecan verici seçeneklerden çok memnun kalacaklar. Creator 3in1, çocukların hayal güçlerine ilham verir ve ayrıntılı binalar da dahil olmak üzere harika set seçenekleriyle onları saatlerce mutlu eder.

LEGO 31113 Creator 3'ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı

Öne Çıkanlar

  • LEGO 31113 Creator 3’ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı oyuncak setiyle sonsuz yaratıcı oyuna ilham verin – bir araba taşıyıcı oyuncak, vinçli kamyon ve vinçli römorkör içeriğinde vardır.
  • Araba taşıyıcı oyuncak, 1’i mavi ve 1’i kırmızı olmak üzere 2 yarış arabası içerir, böylece çocuklar direksiyonun arkasına atlayabilir ve pistte heyecan verici yarışlar düzenleyebilir.
  • Yarış Arabası Taşıyıcı, 2 rampasına yüklenebilen ve 2 rampadan indirilebilen, sökülebilir bir römorku olan belden kırmalı bir kamyondur; Bir destek çubuğu, römorkun kendi başına durmasını sağlar.
  • Bu oyuncak vinçli kamyon, 360 derece dönebilen ve kargoyu yukarı ve aşağı kaldırabilen bir vince sahipken, mini römorkörde çalışan bir vinç bulunur.
  • Harika kamyonlara ve arabalara meraklı 7 yaş ve üstü LEGO hayranları için mükemmel bir hediyedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder