Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 31111 Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı

LEGO 31111 Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı

by makale makale
144 Görüntülenme

Bu harika LEGO 31111 Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı oyuncak setiyle çocukların uzayda aksiyon dolu maceralar oynamasını sağlayın. 2 adet döner ayarlanabilir itici, kuyrukta hareketli asansörler ve açılır ön camlı bir kokpit ile çocuklara saatlerce eğlenceli rol yapma konusunda ilham verir. Genç uzay kaşifleri, bu LEGO Creator 3’ü 1 arada oyuncak setiyle 3 farklı inşa ve oyna deneyiminin tadını çıkarabilir. Siber insansız hava aracını yapıp ardından onu bir siber makine veya siber scooter olarak yeniden inşa edebilirler. Oyuncak seti, 3 modelin her birine binebilen şeffaf mavi başlı  yeni bir robot minifigürle birlikte gelir. LEGO Creator 3’ü 1 arada yapı oyuncakları, her kutuda yaratabileceğiniz 3 farklı modelle bir olasılıklar dünyası açar! LEGO inşaatçıları, inşa ederken, yeniden inşa ederken ve yeniden inşa ederken büyülenecekler! Creator 3’ü 1 arada setler, arabalar, yaratıklar ve sahil evleri de dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz harika modellerle yaratıcı rol oyunlarına ilham veriyor.

LEGO 31111 Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı

Öne Çıkanlar

  • Bu LEGO 31111 Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı yapım seti, siber drone, siber mekanik ve siber scooter olmak üzere 3’ü 1 arada modelle çocuklar için harika bir oyun zamanı eğlencesine ilham veriyor.
  • Şeffaf mavi başlı bir robot minifigür içerir; robot, çocukların savaşlarına daha fazla eğlence katmak için siber drone, siber makine ve siber scooter ile seyahat edebilir.
  • Yaratıcı çocuklar uzayda bir dizi eğlenceli maceranın tadını çıkarabilir, drone oyuncağıyla seyahat edebilir veya siber makine veya siber scooter ile yerde yarışabilirler.
  • Cyber Drone, 2 adet döner ayarlanabilir iticiye, kuyrukta ayarlanabilir asansörlere ve açılır ön camlı bir kokpite sahiptir.
  • 113 parçadan oluşan bu LEGO Creator 3’ü 1 arada set, 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlence dolu bir yapım görevidir ve onlar için ideal, beklenmedik bir ziyafet sunar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder