Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 10910 DUPLO Denizaltı Macerası

LEGO 10910 DUPLO Denizaltı Macerası

by makale makale
160 Görüntülenme

Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzla yaratıcı oyunun tadını çıkarın ve bir LEGO 10910 DUPLO Denizaltı Macerası seti ile temel beceriler geliştirmelerine yardımcı olun! Küçük çocuklar için bu eğitici banyo oyuncağı, küçük çocuklar oyuncak kamerayla balinayı ve balıkları çekiyormuş gibi yaparken öğrenecekleri ve konuşacakları çok şey sağlar. Banyoda, balina süzülürken ve balıklar alttaki baloncukları üflerken oyuncak denizaltı yüzer ve yüzeyde kabarcıklar oluşturur. Eğlenceyi paylaşacak 2 dalgıç figürü ile bir sonraki su altı maceranızın sizi ve küçük denizcinizi nereye götüreceğini kim bilebilir.

LEGO 10910 DUPLO Denizaltı Macerası

Öne Çıkanlar

  • Sizi ve çocuğunuzu denizin altında bir öğrenme yolculuğuna çıkaran açık uçlu yaratıcı oyun için Denizaltı Macerası oyun setini oluşturun!
  • Yeni yürümeye başlayan çocuklar için olan bu banyo oyuncağı, balonları üfleyen bir denizaltı, 2 dalgıç figürü ve 3 hayvan figürü içerir: balina, palyaço balığı ve martı.
  • Denizaltı 3 “yüksek, 6” uzunluk ve 3 “genişliğin üzerindedir; parçalarla yapılan kemer ve deniz yosunu özelliği 5” yüksek, 5 “genişliğinde ve 3” derinliğindedir.
  • 24 parça – 2 yaş ve üzeri çocuklar için denizaltı banyo oyuncağı.
  • Bu LEGO 10910 DUPLO Denizaltı Macerası oyuncak oyun seti, çocuklar için oyun, iyi motor becerileri ve yaratıcılık yoluyla öğrenmeyi teşvik eder.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder