Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 10770 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Woodys

LEGO 10770 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Woodys

by makale makale
23 Görüntülenme

Bırakın çocuğunuz LEGO 10770 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Woodys setiyle kendi karnaval oyun setini yaratsın. Küçük çocuklar ve okul öncesi çocuklar için eğlenceli ve kolay bir zaman geçirme yolu sağlar. Büyük bir top ve eğlenceli atış oyunuyla renkli karnavalı seveceklerinden eminler. Özel başlangıç taban plakası, ilk kez inşaatçıların bile kendi başlarına kolaylıkla inşa etmelerine yardımcı olur. Bu havalı okul öncesi oyuncak seti, ayarlanabilir kolları olan bir eğirme sürüşü ile birlikte gelir. Ayrıca 2 çarpışan araba ve içinde masa, banklar ve tabela bulunan bir dondurma dükkanı vardır. Oyun seti, Ducky ve Bunny Lego minifiglerinin yanı sıra Woody, Buzz ve Bo Peep aksiyon figürleri gibi popüler Toy Story 4 karakterlerini de içeriyor. Lego tarzı tanıdık bir Oyuncak Hikayesi ortamında çocuklarınızın yaratıcılığını ve hayal gücünü büyütün!

LEGO 10770 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Woodys

Öne Çıkanlar

  • LEGO 4+ setleri, LEGO yapımına kolay bir başlangıç için basit adımlarla, gençler için eğlenceli ve kolay olacak, özgüvenlerini artıracak şekilde özel olarak yapılmıştır.
  • 3 Toy Story karakter minifigürü dahildir: Woody, Buzz Lightyear ve Bo Peep, ayrıca Ducky ve Bunny LEGO figürleri.
  • Bir karnaval atış oyunu, devrilip ayrılabilen süslü roket unsurları, çalışan top, ayrıca çocuğunuzun eğlenceli bir Disney’de LEGO tuğlalarıyla hızlı bir şekilde inşa etmesini ve oynamasını sağlamak için bir Başlangıç Tuğlası taban plakası ve süslenmiş duvar plakası içerir.
  • Aksesuar unsurları arasında 6 çıtçıt, sandık, süslü 3 roket parçası, büyük dondurma, 2 küçük dondurma, dondurma sundae, dondurma kaşığı ve kova bulunur.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder