Anasayfa Ürün İncelemeleri LEGO 10766 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Woody RC

LEGO 10766 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Woody RC

by makale makale
18 Görüntülenme

LEGO 10766 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Woody & RC setiyle çocuğunuza LEGO’nun ve Disney Pixar’ın Oyuncak Hikayesinin eğlencesini ve heyecanını tanıtın. Bu basit LEGO 4+ seti, okul öncesi yaşta bulunan gençler ve çocuklar için kolay ve eğlenceli olacak şekilde özel olarak tasarlandı; yapımı kolay bir Oyuncak Hikayesi RC karakter arabası, ilk kez inşaatçıların bile araç inşa etme gururuna sahip olmasını ve daha fazlasını sağlayan özel bir Başlangıç Parçası parçasına sahiptir. Dahil edilen basit yapım ve oyun kılavuzu, yarış arabası sürücünüzün yapım adımlarının amacını anlamasına ve tanıdık bir Disney Pixar ortamında LEGO yaratıcı oyuncaklarına harika bir başlangıç için güvenini ve hayal gücünü artırmasına yardımcı olacaktır. Rol yapma eğlencesi için Şerif Woody minifigürü dahildir.

LEGO 10766 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Woody & RC

Öne Çıkanlar

  • Çocuklarınızın eğlenceli bir Oyuncak Hikayesi setinde kolay ve hızlı bir şekilde inşa etmesini ve oynamasını sağlamak için özel başlangıç yapı tabanlarına sahip hızlı bir RC araba oluşturabilirsiniz.
  • Set içerisinde Woody minifigürü ve 3 yeşil ordu ekibi bulunur.
  • Yapımı ve oynaması oldukça basit olan bu sette, kılavuz çocuğunuzun yapım işlemlerini amacını uygun ve LEGO yapımına mükemmel bir başlangıç yapması için güvenini artırmasına yardımcı olmaktadır.
  • RC araba 6cm yükseklik, 9cm uzunluk ve 6cm genişliktedir.
  • 69 parça içeren sette, 4 yaş üzeri erkek ve kız çocuklar ve her yaştan hayranlar ve çocuklar için Toy Story oyuncak yapım seti uygundur. Bu LEGO 10766 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Woody & RC seti, diğer tüm orijinal LEGO setleriyle ve LEGO yapım parçalarıyla birlikte inşa edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder