Anasayfa Türkiye'den Haberler Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocuklara oyuncak hediye etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocuklara oyuncak hediye etti

by makale makale
8 Görüntülenme

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye çalışmaları kapsamında denetleme yaparken gittiği Yavuz Selim Mahallesi’nde karşılaştığı çocuklarla sohbet etti ve oyuncak hediye etti.

Çocuklara Oyuncak Arabalar ve Bebekler Hediye Edildi

Kepez ilçesindeki Yavuz Selim Mahallesinin pazar alanında çalışmaları denetleyen Başkan Tütüncü, denetleme sırasında çocuklarla karşılaştı. Çocukların isimlerini ve yaşlarını soran Tütüncü, “Bu zamanlarda her gün bol bol kitap okuyun. Kitaplar en büyük dostunuz olsun” tavsiyelerinde bulundu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü

Çocuklara rengarenk oyuncak arabalar ve bebekler, büyüklere de satranç takımları hediye eden Başkan Hakan Tütüncü, “Yaşadığınız Yavuz Selim Mahallesini, daha güzel günler bekliyor. Okullarıyla, yeşil alanlarıyla ve parklarıyla Yavuz Selim Mahallesi’ni çocuklarımıza hazırlamaya çabalıyoruz. Siz çocuklar her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Bizler çocuklarımız için daha güzel hayaller kurmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Başkan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde Erenköy Mahallesi’nde de çocuklarla görüşerek taleplerini ve isteklerini dinlemiş, “Mahalleye parkı istiyoruz” diyen çocukların istekleri doğrultusunda mahalleye semt parkının yapılması için talimat verdi.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder