Anasayfa Türkiye'den Haberler Keçiören’de çocuklara satranç takımı ve oyuncak hediye edildi

Keçiören’de çocuklara satranç takımı ve oyuncak hediye edildi

by makale makale
14 Görüntülenme

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Atatürk Botanik Bahçesi’ne gelerek spor yapan kişilerle sohbet etti ve çocuklara satranç takımları ve oyuncaklar hediye etti.

Altınok, açıklamasında; “Benim en iyi arkadaşlarım gençler ve çocuklar. Onların mutlulukları bizim mutluluğumuz oluyor. Çocuklara yönelik gerçekleştirdiğimiz her türlü hizmeti severek ve gönülden yapmaktayız. ” dedi.

Aileler İle Sohbet

Baharın gelişi ile birlikte yeşilin her tonu ve rengârenk çiçeklerin içinde barındıran Atatürk Botanik Bahçesi Keçiören halkının spor yapmasına olanak sağlamaktadır. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Atatürk Botanik Bahçesi’ne gelerek yerinde denetim yaparken çocuklar ve aileler ile uzun uzun sohbet ederek halkın gelen taleplerini dinledi. Altınok, Atatürk Botanik bahçesinde gerçekleştirdiği denetim sırasında çocuklara satranç takımları, çocuk maskesi, oyuncaklar ve dezenfekte malzemeleri hediye etti.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Başkent’in Gözde Mekânı

Atatürk Botanik Bahçesi’ni Ankara’nın popüler dinlenme mekânlarından biridir. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Geçmişte dönemlerde Atatürk Botanik Bahçesinin içerisinde hafriyat yığınları vardı ve bunları temizleyerek kentimize en güzel parklarından biri haline getirdik. Parkın, içerisinde koşu parkurları ile spor yapmak isteyen kişilerin vazgeçilmez alanı oldu. Yüzlerce çeşit çiçek ve bitkilerle renklenen parkımız her mevsim güzelliğini kaybetmeden vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder