Anasayfa Türkiye'den Haberler Dicle Üniversitesinden ‘Bir oyuncak çok mutluluk’ projesi

Dicle Üniversitesinden ‘Bir oyuncak çok mutluluk’ projesi

by makale makale
9 Görüntülenme

Dicle Üniversitesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, köy okullarının ana sınıflarında okuyan öğrencilere oyuncak toplama kampanyası gerçekleştirdi.

‘Bir Oyuncak Çok Mutluluk ve Haydi Durma Sende Çocuklara Umut Ol’

Dicle Üniversitesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün başlattığı ‘Bir oyuncak çok mutluluk ve haydi durma sende çocuklara umut ol’ sloganı ile ilgi açıklamalarda bulunan yetkililer, en güzel geri dönüşümleri birlikte yapmaları gerektiğini söyledi.

bir oyuncak çok mutluluk

Açıklamada, “Bu önemli projede bizlere destek vermek için çevrenizde, evinizde yıpranmamış veya kullanılmamış oyuncakları, hikaye kitaplarını bizlere paylaşın, sizin adınıza çocukları sevindirelim. Oyuncak toplama kampanyası amacı, her çocuğun sevdiği ve oynadığı oyuncaklardan birini kendi isteği ile oyuncağı olmayan tanımadığı çocuklara bağışlamasıdır. İmkansızlıklar nedeniyle oyuncak alamayan çocuklara sevgi eli uzatmak istiyoruz. Oyuncakları hediye paketi yaparak, köylerdeki anasınıfı öğrencilerine ulaştırıyoruz. Diyarbakır Bağlar Ekince Köyü İlkokulu anasınıfı öğrencileri için oyuncak toplama kampanyasına herkes başvurabilir” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder