Anasayfa Türkiye'den Haberler Bakan Karaismailoğlu minik çocuğa oyuncak hediye etti

Bakan Karaismailoğlu minik çocuğa oyuncak hediye etti

by makale makale
10 Görüntülenme

Evliya Camisinde cuma namazını kıldıktan sonra esnafı ve Kars Valiliğini ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, 9 yaşındaki Semiha İnci Kılıç’a oyuncak hediye etti.

Akçalar Köprüsü ve Kırmızı Köprü’nün açılışı için Kars’a giden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Kars Milletvekili ve 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ve İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı ile birlikte Faikbey Caddesindeki esnafa ziyarette bulundu.

Bakan Karaismailoğlu

Esnafı tek tek gezen Bakan Karaismailoğlu bir iş yerine annesi ile birlikte gelen 9 yaşındaki Semiha İnci Kılıç ile tanıştı. Bakan Karaismailoğlu küçük kız ile konuştuktan sonra bugünün anısına oyuncak hediye etti. Bakan Karaismailoğlu’nun şehre geldiğinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Kılıç, kendisine oyuncak hediye eden Bakan Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder