Anasayfa Türkiye'den Haberler Aleyna Tilki Londra’da 15 BTS oyuncak bebeği satın aldı

Aleyna Tilki Londra’da 15 BTS oyuncak bebeği satın aldı

by makale makale
24 Görüntülenme

Türkiye’nin yeni nesil şarkıcılarından Aleyna Tilki, çocukluğuna geri döndü. 20 yaşındaki genç popçu, Londra’da bir oyuncak mağazasından oyuncaklar aldı. Yaklaşık 10 bin liralık oyuncak satın alan Tilki, daha sonra 150 bin liraya kreasyonunu yeniledi.

Küçük yaşta şöhreti yakalayan ve dünya çapında star olmayı hedefleyen Aleyna Tilki, Londra’da bir yandan müzik işleri ile uğraşırken bir yandan da çocukluğunu yaşama fırsatı buldu. Sürekli sosyal medyada yaşından büyük laflar ettiği için eleştirilen Tilki, Londra’da çocukluğuna geri döndü.

aleyna tilki bts oyuncak

15 Tane BTS Bebeği Aldı

Oyuncak mağazasından oyuncaklar alan Tilki, sevenlerini de unutmadı. Dünyaca ünlü Koreli müzik grubu BTS’in oyuncak bebeklerini satın aldı. Tanesinin 400 lira olduğu bebeklerden 15 tane alan şarkıcı, 7 tanesini hayranlarına hediye edeceğini açıkladı. Tilki, oyuncak mağazasına yaklaşık 10 bin lira harcama yaptı. Güney Kore merkezli K-pop grubu Bangtan Boys kısa adıyla BTS olarak bilinmektedir. Grup 2013 yılından bu yana tüm dünyayı kasıp kavurmaktadır.

Genç şarkıcı, daha sonra da alışverişine devam etti. Tarzıyla fark yaratmak isteyen Aleyna, lüks giyim mağazalarını da gezdi. Tilki, yeni giyim koleksiyonu hazırlamak için 150 bin liralık harcama yaptığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Yorum Gönder